Підприємство

Ізюмське комунальне підприємство теплових мереж

Ізюмське КПТМ – комунальне підприємство засноване Ізюмською громадою у 2003 році для забезпечення населення та організацій міста теплом.

На сьогодні Ізюмське комунальне теплових мереж здійснює ліцензовану господарську діяльність з виробництва, транспортування і постачання теплової енергії та є виконавцем послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води. Загальна чисельність споживачів населення, бюджетних установ та інших становить 8 025.

Основним завданням підприємства є надійне та безперебійне постачання теплової енергії та гарячої води споживачам.

Для реалізації цих завдань персонал підприємства організовує контроль за роботою обладнання котелень, теплових пунктів та тепломереж шляхом цілодобового, позмінного чергування оперативного персоналу, забезпечує якісну роботу обладнання відповідно до режимних карт, проводить систематичний аналіз надійності і економічності роботи обладнання, розробляє та впроваджує заходи щодо підвищення надійності та економічності роботи обладнання, яке встановлено на підприємстві.

Для транспортування теплової енергії підприємство експлуатує теплові мережі та мережі гарячого водопостачання загальною протяжністю 27,6 км (у 2-трубному вимірі).

На балансі підприємства перебуває 22 котельні, які розташовані у місті та одна котельня у с. Оскіл.

Кількісний та якісний склад персоналу підприємства, розрахований відповідно до чинного законодавства, встановлюється штатним розписом. У складі підприємства працюють люди різних професій, а саме, інженери-теплотехніки, інженери-електрики, економісти, бухгалтера, спеціалісти теплозбуту, робітники служби екслуатації та ремонту, транспортна група, група хімічного водоочищення, будівельна група, черговий персонал, диспетчера. Чисельність працівників підприємства становить 204 чол. Для персоналу підприємства обладнано побутові приміщення. Черговий персонал Ізюмського КПТМ здійснює взаємодію зі службами міста, споживачами, аварійними службами згідно чинного законодавства.

На 131  житлові будинки встановлено лі­чильники теплоенергії.

Нашою основною метою є стабільне, безперебійне та якісне тепло­постачання міста!