Роботи по заміні пошкодженої ізоляції трубопроводів

В даний час, у зв’язку з постійним підвищенням вартості енергоресурсів, як ніколи гостро стоїть питання їх економії. Істотна роль у вирішенні проблеми економії теплової енергії належить якісній тепловій ізоляції. І тому ізоляція трубопроводів – це одна з найактуальніших сторін в економії енергоресурсів .
На балансі Ізюмського комунального підприємства теплових мереж обліковується 27,6 км трубопроводів з яких 2,95 км це теплотраси проложені наземним способом. Враховуючи, що наземні мережі потерпають від впливу природних факторів, а також руйнуються людьми та тваринами ізоляція має значні пошкодження. Незадовільний тепловий захист мереж теплопостачання призводить до збільшення втрат теплової енергії.
Рішенням Ізюмської міської ради № 1426 від 26. 01. 2018 р. Ізюмському КПТМ у відповідності до «Програми фінансової підтримки комунальних підприємств м. Ізюм на 2018-2019 роки» були виділені 100 тис. грн.. на придбання теплоізоляційних матеріалів.
На виділені кошти підприємство придбало 38,4 м3 теплоізоляційних матеріалів вартістю 31,455 тис. грн. та рулонного матеріалу (склопластик) 2 100 пог. м вартістю 68,544 тис. грн.
Наразі ведуться роботи по заміні пошкодженої ізоляції трубопроводів. Великий обсяг робіт належить виконати в районі колишнього ІОМЗ – котельня вул. Пролетарська, 1-м. Частково вже замінена і продовжуються роботи в районах житлових будинків вул. Соборна, 47, вул. Покровська, 38 і по вулиці Кленовій. Планується також провести ізоляцію трубопроводів котельні, яка розташована по вул. Патріотів, 29-а.